Warsztaty kulinarne w pizzerii “MarJo”.

Wtorek 29.11. był dla uczniów 1a bardzo wyczekiwanym dniem. Cała klasa udała się na warsztaty kulinarne przygotowane przez Państwa Katarzynę i Marcina Jagodzików w pizzerii “MarJo”.Dzieci poznały tajniki przyrządzania pysznej pizzy: potrzebne produkty oraz sposób wykonania. Z wielkim zaciekawieniem obserwowały szefa kuchni, który prezentował poszczególne etapy przygotowania posiłku, aby samodzielnie wykonać zadanie. Każdy komponował własną i niepowtarzalną pizzę o różnych kształtach i z różnorodnymi dodatkami. Następnie pizza trafiła do pieca. Nastąpił czas oczekiwania i … ogromna radość z efektów swojej pracy. To dopiero była uczta!!!

Dziękujemy Państwu K.M.Jagodzikom za zorganizowanie interesujących i smacznych warsztatów.

Uczniowie klasy 1A z wychowawczynią Iwoną Skrzypczak.