Konkurs piosenki patriotycznej

28 listopada w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Patriotycznej. Konkurs był skierowany do dzieci z klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej. W szkolnym etapie konkursu wzięło udział 37 uczniów. Wszystkie występy wzbudziły zachwyt jurorów, a wykonawcy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Gratulujemy wszystkim małym wykonawcom i dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do występu.
Uczestniczki konkursu zaprezentowały się na najwyższym poziomie.

Miejsce I zajęła: Zofia Witajewska z klasy 3a w piosence pt. Polak Mały.
Miejsce II zajęła: Sara Pozdrowicz z klasy 2d w piosence pt. Co to jest niepodległość.
Miejsce III zajęła: Konstancja Ptaszyńska z klasy 1d w piosence pt. Co to jest niepodległość.
Wyróżnienie otrzymały: Myroslava Krainik z klasy 1a, Julia Kolasińska z klasy 1b, Michalina Bartkowiak z klasy 3a oraz Lena Piosik z klasy 3b. Gratulacje dla każdej uczestniczki. Wielkie brawa! Życzmy dalszych sukcesów.