Spotkanie z policjantem

Pan policjant Krystian Kawala z Grodziskiej Komendy Powiatowej Policji, dzisiejszego poranka odwiedził najmłodszych z klas I-III wraz z przemiłym pluszowym misiem PYRKIEM. Tematem prelekcji było bezpieczeństwo w szkole, na drodze i w domu. Dzieci wykazały się doskonałą wiedzą i bezbłędnie odpowiadały na zadawane pytania. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z policjantem i uroczym Panem PYRKIEM. Uczniowie chcieli wiedzieć na czym polega praca policjanta i z jakich elementów składa się jego służbowe wyposażenie. Pan policjant udzielił kilka cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze i właściwych zachowań na terenie szkoły, w domu oraz podkreślił, jak ważne dla własnego bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie teraz w okresie jesiennym. Dziękujemy za przemiłe spotkanie.