Walentynki w SP2

14 lutego, czyli dzień Św. Walentego w naszym kraju obchodzimy zaledwie od kilku lat i mimo, że są tacy, którzy zarzucają świętującym Dzień Zakochanych papugowanie obcych tradycji i fanaberii nie zrażajmy się. Nic złego nie ma przecież w dodatkowej okazji do powiedzenia komuś ,, lubię Cię, kocham, uwielbiam’’.

Bardzo miłe jest obdarować kogoś anonimowym podarunkiem podpisanym ,, Twój Walenty’’, ,,Twoja Walentynka’’.

Święty Walenty sprzyja zakochanym, zwłaszcza tym nieśmiały, którym brak odwagi, by wypowiedzieć swoje uczucia.

W tym niezwykłym dniu także nasza szkoła świętowała Walentynki. Odbyły się apele zorganizowane przez samorząd szkolny, w którym występowali uczniowie z klas:  VA, VIIIB, VIIIC, IIIC, IIID, IIIE oraz IIIF.

Wszyscy zaangażowani dobrze się bawili, a widownia nie ukrywała zachwytu i razem obchodziliśmy Święto Miłości.

Wszystkim mniej lub bardziej zakochanym, zakochanym na zabój, nieszczęśliwie zakochanym, zakochanym od pierwszego wejrzenia oraz kochającym inaczej Szkoła Podstawowa Nr 2 życzy pełnych miłości Walentynek.