Nowości w bibliotece szkolnej

Zapraszamy do biblioteki szkolnej, w której ostatnio pojawiło się 66 nowości wydawniczych zakupionych za pieniądze uzyskane w jesiennej zbiórce surowców wtórnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. A oto niektóre z książek:

 • Atlas zwierząt domowych
 • Wielka księga koni
 • Nela i tajemnice oceanów
 • Nela na wyspie rajskich ptaków
 • Staniszewska Z.: Zagadka dębów rogalińskich
 • Staniszewska Z.: Zagadka biblioteki
 • Palacio R. J.: Cudowny chłopak
 • Szczygielski M.: Czarownica piętro niżej
 • Beręsewicz P.: Więcej niż klub
 • Flanagan J.: Zwiadowcy
 • Książki z serii:
 • „Nazywam się …” – 3 egz.
 • „Zaopiekuj się mną” – 11 egz.
 • „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” – 7 egz
 • Minecraft. Kolekcja podręczników gracza – 4 egz.

Wkrótce wiosenna zbiórka surowców wtórnych. Jeśli uważacie, że jakaś interesująca książka powinna się znaleźć w naszych bibliotecznych zbiorach, to możecie wrzucić do pudełka w bibliotece kartkę z jej tytułem. W miarę możliwości postaramy się uwzględnić propozycje CZYTELNIKÓW przy kolejnych zakupach.