Sukces naszej szkoły na I Wielkopolskim Turnieju Minibrydża w Kobylnicy

Dwóch uczniów naszej szkoły, Artur Kreczko i Jakub Dziurla, reprezentowało naszą szkołę w I Wielkopolskim Turnieju Minibrydża w Kobylnicy. W turnieju uczestniczyło 13 par, w tym 5 z Liceum nr VII w Poznaniu, 7 par z wielkopolskich szkół podstawowych i jedna para mieszana.

Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. To wielki sukces, zważywszy na fakt, że spotkania kółka brydżowego odbywają się dopiero od 1,5 miesiąca.

Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, uczniowie byli bardzo skoncentrowani i przed czasem rozegrali zaplanowane dla nich 10 rozdań.

Gratulujemy naszym uczniom. Liczymy, że będą chcieli kontynuować swoją przygodę z brydżem oraz będą impulsem do dalszej nauki dla pozostałych uczestników kółka brydżowego w naszej szkole. W czerwcu kolejny turniej brydżowy „Pierwszy krok”, mamy nadzieję, że nie zabraknie na mim przedstawicieli naszej szkoły.

Źródło: poznanskiklubbrydzowy.pl/