„Marzycielska poczta”

„Marzycielska poczta”, to ogólnopolska akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów, kartek do ciężko chorych dzieci. Pomysł narodził się w 2009 roku. Na stronie internetowej akcji, można zapoznać się z profilami dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjnie listy i kartki pocztowe. Dodają im one siły do walki z chorobą, wiary, że ktoś o nich pamięta i pragnie wywołać uśmiech na ich twarzy. Dzieci codziennie zaglądają do swoich skrzynek i wyczekują listonosza.
Uczniowie naszej szkoły i członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu włączyli się w szeregi „Marzycielskiej poczty”.
Wybraliśmy naszego kolegę Macieja Osińskiego, dla którego wykonaliśmy kartki świąteczne z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
15 grudnia grupa wolontariuszy wysłała zebrane kartki do Maćka.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji i przekazali moc wsparcia, pozdrowień dla Maćka i złożyli piękne życzenia, które były przepełnione miłością, oraz radością z Narodzin Maleńkiego Jezusa.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej „Marzycielskiej poczty” www.marzycielskapoczta.pl , do poznania dzieci czekających na swoje kartki i listy i dołączenia do tak wyjątkowej akcji.
Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunami