Szkolny turniej gamingowy Brawl Stars

18 kwietnia w auli naszej szkoły odbył się pierwszy turniej gamingowy Brawl Stars. Mottem naszej szkoły jest: „Szkoła uczy, wychowuje, bawi” i tym razem postanowiliśmy spędzić czas w murach szkoły na zabawie, razem z popularną grą Brawl Stars. Do turnieju przystąpiło 10 drużyn po 3 uczestników w każdej, zarówno dziewczyn jak i chłopców. Przebieg rozgrywek został podzielony na dwie tury: w I przegrana drużyna odpadała a w II grał każdy z każdym.

Podczas rozgrywek ich przebieg był wyświetlany na żywo, na ekranie, aby ci uczestnicy, którzy akurat nie grali mogli śledzić zmagania swoich koleżanek i kolegów z innych grup i im kibicować. Rozgrywki dostarczały dużo emocji, zwłaszcza gdy pomału wyłaniali się faworyci.

W konsekwencji wyniki klasyfikacji końcowej wyglądają następująco:

  1. miejsce drużyna w składzie: Emil Zawisza, Michał Jachimiak, Marcin Braniewicz,
  2. miejsce drużyna w składzie: Wiktor Kuleczka, Bartosz Antas, Miłosz Zuzak,
  3. miejsce drużyna w składzie: Cezary Wajs, Natan Sobieraj, Wiktor Strugała.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Dziękujemy za dobrą zabawę i do zobaczenia za rok.