Rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/2019

zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej Nr 2
im. Powstańców Wielkopolskich
,
które od  01 września 2018r. rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

Wykaz ulic należących do obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich :

Aleja Magnoliowa, Błotna, Cmentarna, Czereśniowa, Głogowska, Graniczna, Jabłoniowa, Kąkolewska, Łamana, Łąkowa, Majkowskich, Morelowa, Młyńska, Nowotomyska, Orzechowa, Osiedle Wojska Polskiego, Szubianki, Słomińskiego, Słoneczna, Słowackiego, Śliwkowa, Wiatrakowa, Winna, Wiśniowa, Zbąszyńska, Zdrojowa.

Rodzice pragnący zapisać dziecko do szkoły, wypełniają druk :
Karta zgłoszenia dziecka do Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz oświadczenie o miejscu zamieszkania.

Druki można pobrać na stronie internetowej szkoły, lub odebrać osobiście w sekretariacie .

Wypełnione druki rodzice składają w sekretariacie szkoły wraz z odpisem aktu urodzenia, bądź innym dokumentem potwierdzającym tożsamość dziecka.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ