Archiwum kategorii: Ogłoszenia

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się 2 września 2019 według następującego harmonogramu:

Godzina 9.00 – boisko szkolne – klasy 2, 3, 5, 6 i 8.

Godzina 11.00 – sala gimnastyczna – klasy 1, 4 i 7.

Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na mszę św. o godzinie 10.00 w Farze.

Uwaga, ćwiczenia do WDŻ

Szanowni Rodzice. W nowym roku szkolnym 2019/20 na zajęciach z wychowania do życia w rodzinie, w klasach od 4 do 8, niezbędne będą ćwiczenia. W związku z tym prosimy o indywidualne zakupienie zeszytów ćwiczeń do przedmiotu WDŻ p.t.: “Wędrując ku dorosłości” wydawnictwa Rubikon.

Legitymacje szkolne

Szanowni Państwo

Sekretariat Szkoły uprzejmie prosi, aby do 31 lipca 2019 roku dostarczyć zdjęcie dziecka w celu przygotowania legitymacji szkolnej.

Na odwrocie zdjęcia prosimy o umieszczenie danych dziecka tj.:

  1. Nazwisko i imię
  2. Data urodzenia
  3. Pesel
  4. Miejsce zamieszkania

Sekretariat czynny będzie w okresie wakacyjnym od godziny 9:00 do godziny 13:00. Istnieje również możliwość przesłania do nas zdjęcia pocztą na adres:

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich
ul. 3 Maja 5, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

Tel.: 61 227 1260

Zebrania z rodzicami

ZEBRANIA Z RODZICAMI

22.11.2018

 

Klasa Nr sali, godzina
I A – Magdalena Bąk 3, godz. 16:45
I B – Małgorzata Ludkiewicz 1, godz. 16:45
I C – Dorota Gruszecka 2, godz. 16:45
IIA – Grażyna Piechota-Napierała 3, godz. 16:00
IIB – Elżbieta Błażejewska 1, godz. 16:00
IIC – Agnieszka Skórnicka 2, godz. 16:00
IV A – Agnieszka Borowczak 19, godz. 17:00
IV B – Anna Kosicka 13, godz. 17:00
IV C – Przemysław Lange 11, godz. 17:00
IV D – Małgorzata Świtała 12, godz. 17:00
V A – Aneta Weryszko 27, godz. 17:00
V B – Hanna Pięta 22, godz. 17:00
V C – Katarzyna Włodarkiewicz 23, godz. 17:00
V D – Anetta Kaminiarz 21, godz. 17:00
VII A – Jarosław Kaminiarz 31, godz. 17:30
VII B – Sylwia Roguska GF, godz. 17:30
VIII A – Magdalena Stachowiak 32, godz. 17:30
VIII B – Monika Napierała 36, godz. 17:30
VIII C – Magdalena Finc T3, godz. 17:30

 

Klasa Nr sali, godzina
IIIA – Daria Makoś 33, godz. 17:30
IIIB – Paweł Nowak 35, godz. 17:30
IIIC – Iwona Lesinska-Paluch 34, godz. 17:30
IIID – Lilianna Kasprzak 26, godz. 17:30
IIIE – Helena Grzywaczewska T1, godz. 17:30
IIIF – Marlena Adamczak 25, godz. 17:30
IIIG – Monika Szul 02, godz. 17:30
IIIG – Jolanta Michalczak 5, godz. 17:30

 

Nauczyciele bez wychowawstw pełnią dyżury w pokoju nauczycielskim od godziny 17:00 – 18:00.