Pasowanie na pierwszoklasistę

 

Dnia 5.10.2019r. 78 adeptów klas I SP2 w Grodzisku Wlkp. uzyskało tytuł pełnoprawnego ucznia tej szkoły. Pasowanie odbyło się w sali gimnastycznej. Dzieciom tego dnia towarzyszyła liczna grupa rodziców. Uczniowie najpierw prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne, a później przystąpili do aktu ślubowania, którego dokonała pani dyrektor Beata Kalinowska.

Każde dziecko otrzymało też z tej okazji dyplom mianowania na ucznia oraz mnóstwo prezentów od burmistrza miasta pana Piotra Hojana oraz przedstawiciela policji i Rady Rodziców.

Na zakończenie uroczystości wystąpiły uczennice klas III, które swój taniec przygotowany specjalnie na tę okazję dedykowały pierwszakom.

Zapraszamy na fotorelację z uroczystości.

Dziękujemy panu Tomaszowi Sekule za udostępnienie zdjęć z uroczystości.