Niedziela Palmowa

Do tradycji już przeszło w naszym mieście przygotowanie palm wielkanocnych przez uczniów Szkół i przedszkoli. Każdego roku są one wyższe i bardziej kolorowe. W niedzielę palmową (14.04.2019) zostały one zaprezentowane przed kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Proboszcz parafii poświęcił wszystkie palmy przyniesione przez parafian, a następnie – te szkolne – tradycyjnie już zostały umieszczone na bramie kościoła. Wyglądają naprawdę imponująco i będą zdobyły kościół przez cały okres świąt wielkanocnych.

Uroczystościom niedzieli Palmowej towarzyszył jarmark wielkanocny, na którym można było zakupić świąteczne ozdoby. Nasza Szkoła przy pomocy Rady Rodziców przygotowała również swoje stoisko, które cieszyło się dużym powodzeniem wśród grodziszczan.