Materiały na czas zawieszenia zajęć

Materiały dla uczniów

Uwaga rodzice i uczniowie! Zamieszczamy tutaj przycisk do Dysku Google, na którym umieszczamy wszystkie materiały na dany tydzień dla uczniów (podobnie jak do tej pory). Foldery podzielone są na poszczególne tygodnie i przedmioty. W każdym folderze przedmiotu umieszczone będą materiały lub informacje od nauczycieli na dany tydzień w każdy poniedziałek i w środę 25 marca. Czas na oddanie zadanych prac jest do piątku każdego kolejnego tygodnia. Poszczególni nauczyciele mogą wyznaczyć indywidualne sposoby porozumiewania się z uczniami i rodzicami. Uczniowie są zobowiązani do logowania się na Librus co będzie świadczyło o obecności ucznia i pozostawaniu w kontakcie z nauczycielami, szczególnie z wychowawcą. Każdego dnia nauczyciele będą dostępni na Librusie od godziny 9 do 14 w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Bardzo prosimy o współpracę i zrozumienie zaistniałej sytuacji, która jest trudna zarówna dla nas jak i dla Państwa. Życzymy wszystkim zdrowia i do szybkiego zobaczenia w szkole.

Szczegółowe zasady pracy szkoły na czas zawieszenia zajęć zamieszczone są w Zarządzeniu Dyrektora SP2, który można pobrać tutaj. Zarządzenie Nr 1-2020