Marsze z okazji Dnia Zwycięstwa

W dniu 7.05.2022 odbyły się w Zdroju Międzyszkolne Marsze z okazji Dnia Zwycięstwa. Uczniowie naszej szkoły, którzy brali udział w tym wydarzeniu musieli wykazać się dużą wiedzą oraz sprawnością fizyczną. Czekały na nich następujące konkurencje: strzelanie z kbks-u, pierwsza pomoc, marsz na orientację 5 km, znajomość przepisów ruchu drogowego, strzelanie z wiatrówki. Każda konkurencja podlegała ocenie indywidualnej oraz drużynowej. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: 4-6 klasy, 7-8 klasy. Rywalizacja była bardzo zacięta , a oto wyniki: W kategorii klas młodszych pierwsze miejsce zajęła drużyna w składzie : Marcin Braniewicz, Michał Jachimiak, Emil Zawisza, Oliwia Stachowiak opiekun pani Daria Makoś, w kategori klas starszych trzecie miejsce wywalczyła drużyna w składzie: Aleksandra Nadobnik, Wiktoria Wójcik, Oliwier Rosołek, Oliwier Zacharczuk opiekun pani Małgorzata Świtała. W kategorii indywidualnej strzelanie z wiatrówki i kbks-u drugie miejsce zajął Antoni Kuźbicki opiekun pan Paweł Nowak. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!