Kółko brydża sportowego nabiera rozpędu!

W ubiegłą środę, jak co tydzień, w ramach kółka brydża sportowego, uczniowie wraz z opiekunami rozegrali pierwszy turniej mini-brydża. Uczestnicy kółka należą do grupy na Classroomie, gdzie opiekun pan Paweł umieszcza filmy instruktażowe dotyczące rozgrywek oraz podsumowuje każde spotkanie.

Wyniki środowej rozgrywki przedstawiają się następująco:

Najwięcej lew w 1 rozdaniu zabrał p.Roman, w 2 p.Gosia, w 3 Jakub, w 4 Alex, w 5 Kinga, w 6 Alex, w 7 Patryk, a 8 zakończyło się remisem Kingi i Oliwiera. Bardzo serdecznie gratulujemy. Do zwycięzców możemy zaliczyć też wszystkie osoby które grały te rozdania na innych stołach jako obrońcy (czyli nie byli parą rozgrywającą).

Uczestnicy kółka brydżowego rozwijają swoje umiejętności, aby w niedalekiej przyszłości reprezentować naszą szkołę na wojewódzkich rozgrywkach brydża sportowego w Poznaniu.

Instruktorom dziękujemy za zaangażowanie a uczniom życzymy samych sukcesów i trzymamy kciuki!