Integracja IVb

Piknik WESTERN w Zielonej Osadzie dobiegł zbyt szybko końca. Pogoda niesamowicie nam dopisała przez całą sobotę. Fantastycznie spędziliśmy ten czas w gronie uczniów i rodziców klasy IV B. Była jazda konna i zabawy w stylu Dzikiego Zachodu ze strzelaniem z łuku i pojedynkami kowbojów! Nie mniejsze wzięcie miały mechaniczne koniki, trampolina, zjeżdżalnie i dmuchany zamek. Efekt był taki, że skarpetki suszyły się przy ognisku?
Oczywiście nie mogło zabraknąć pieczenia kiełbasek, a wszystko to udokumentowane zostało zabawnymi zdjęciami. Są więc niezbite dowody świetnej atmosfery, a że foto gadżety cieszyły się wzięciem niezależnie od wieku, to kapitalnie bawiły się nie tylko dzieci. Rodzice skwapliwie wykorzystali fakt, że nie było ograniczeń wiekowych dla uczestników zabaw. Dlatego wszyscy już niecierpliwie czekamy na kolejne spotkanie integracyjne. Pozdrawiamy ciepło zespół Zielonej Osady w Zamysłowie i dziękujemy za wspaniałą zabawę, sportowe i taneczne animacje. Na pewno tutaj wrócimy!

Hanna Pięta – wychowawczyni klasy IV b

zdjęcia w galerii