Akademia Młodych Orłów

23 października na obiektach Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się warsztaty szkoleniowe Mobilnej Akademii Młodych Orłów. W projekcie PZPN –u uczestniczyli trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego i sympatycy piłki nożnej z całego powiatu grodziskiego, w tym nauczyciele SP 2 – Bartosz Humerski i Dawid Starosta.

Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju, podnieść świadomość, a także jakość piłkarskiej edukacji. Wykwalifikowany zespół trenerski kształcił trenerów, a także identyfikował lokalne talenty.

Warsztaty składały się z dwóch części – wykładu z zakresu filarów szkolenia dzieci i młodzieży i części praktycznej „Doskonalenie gry w ataku pozycyjnym”.

Kolejne szkolenie odbędzie się wiosną, na które już teraz serdecznie zapraszamy.