Zbiórka surowców wtórnych

Dziękujemy…
Do udziału w październikowej zbiórce surowców wtórnych w tym roku zachęcała makulaturowa sowa stojąca przy wejściu do szkoły. Gorące podziękowania kierujemy jednak do rodziców, nauczycieli i uczniów szkoły bo dzięki zaangażowaniu wielu osób zebraliśmy 4360 kg makulatury i 107,50 kg puszek aluminiowych. Uzyskaliśmy 1088,85 zł., za które jeszcze w listopadzie zakupimy nowości. Chcemy, żeby to CZYTELNICY mogli wybrać książki, które pragną przeczytać. Czekamy w bibliotece na Wasze propozycje.
Pod koniec ubiegłego roku nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się także o nowości wydawnicze, zakupione za pieniądze uzyskane ze sprzedaży surowców wtórnych, które zbieraliśmy wiosną. Otrzymaliśmy 670,63 zł za 3380,00 kg makulatury i 63,50 kg puszek aluminiowych. Wystarczyło to na zakup 38 woluminów. Wśród licznych nowości biblioteka wzbogaciła się o lektury dla uczniów klasy I –III, książki z serii: „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” czy „Zaopiekuj się mną” oraz tak oczekiwane przez czytelników „Super slime”
Zapraszamy do biblioteki i zachęcamy gorąco do czytania!