“Zamieszanie w świecie bajek”

Koło teatralne „Na Opak” z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowało teatralną niespodziankę, na którą uczniowie należący do koła zaprosili swoich dziadków oraz rodziców. Dnia 1 lutego 2019 roku dla zaproszonych gości wystawili spektakl pt.  “Zamieszanie w świecie bajek”. Goście dopisali rewelacyjnie, reagowali żywiołowo na to co działo się na scenie. Docenili piękne stroje, wspaniale przedstawioną historię i aktorstwo naszych uczniów.  Po ukłonach, nadszedł czas na wspólne świętowanie. Dziadkowie uczniów mieli możliwość zwiedzenia szkoły. Zaglądali z ciekawością do sal lekcyjnych, wspominając czasy kiedy to oni byli uczniami tej szkoły. Magiczna atmosfera udzieliła się każdemu, a niejednemu zakręciła się łza w oku.