Wycieczka klasy 5b i 5d

25 października klasy 5b i 5d wraz z opiekunami, udały się na interesującą wycieczkę do stolicy Wielkopolski -Poznania. Pierwszą atrakcją był przejazd luksusowym piętrowym autokarem, którym podróżowaliśmy na Ostrów Tumski. Tam czekała na nas kolejna atrakcja – Bimba. Stary, żółty tramwaj, dzięki któremu zwiedziliśmy Poznań. Po przejażdżce tramwajem czekała na nas zabawa w detektywów . Odkryliśmy zagadki miasta. Ostatnim punktem programu było wejście do podziemi Katedry Poznańskiej. Oczywiście, po takim wysiłku umysłowym i fizycznym, trzeba było coś zjeść. Najlepszy dla wszystkich jest… Mc’donald. Do domu wróciliśmy pełni wrażeń i bardzo z siebie dumni, okazało się bowiem, że byliśmy jedną z grup, która była zdyscyplinowana i potrafiła bezbłędnie rozwiązać wszystkie zagadki .