WIELKI SUKCES DRUŻYN SP2 W MARSZACH ZWYCIĘSTWA!

W sobotę, 11 maja 2019 r. w Wiejskim Centrum Kultury i Sportu w Zdroju odbyły się, tradycyjne już w naszej gminie, „Marsze Zwycięstwa”. Ich organizatorem był Grodziski Klub Strzelecki GRYF, a patronat nad imprezą objął Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: 4-6 klasa szkoły podstawowej i 7, 8 klasa szkoły podstawowej oraz 3 klasa gimnazjalna.

Zawody dla dzieci starszych rozpoczęły się o godz. 8:00, dla dzieci młodszych o godz. 9:00. Organizatorzy przyjęli następującą formułę:

  • Strzelanie z kbks-u,
  • Strzelanie z wiatrówki,
  • Rzut granatem,
  • Marsz na orientację z mapą (około 5 km).

Do klasyfikacji drużynowej brane były pod uwagę wszystkie konkurencje, natomiast do klasyfikacji indywidualnej – konkurencje od 1 do 3.

Z dumą donosimy o sukcesie naszych wychowanków: w starszej grupie wiekowej szkolna reprezentacja w składzie: Sergiusz Kolasiński, Mateusz Bąk, Krystian Kowalski, Stanisław Kaźmierczak, zajęła 2 miejsce w kategorii drużynowej. Natomiast drużyna grupy młodszej w składzie Dawid Czub, Kacper Kasprzak, Igor Sobota, Antoni Kuźbicki zajęła 1 miejsce w kategorii drużynowej. W klasyfikacji indywidualnej, 1 miejsce zajął uczeń Antoni Kuźbicki, a 2 miejsce zajął Dawid Czub. Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.