Wieczór gier i zabaw

W piątkowy wieczór uczniowie klasy 5b, 5c, 7a i 7b wzięli udział w „Wieczorze gier i zabaw”. Wspólne rozgrywki uczą logicznego myślenia i koncentracji, a także zdrowej rywalizacji. Ich zaletą jest również to, że pobudzają wyobraźnię i kreatywność. O godzinie 18.00 wszyscy zebrani chętnie zasiedli do ekscytujących gier strategicznych, logicznych i karcianych. Nie obyło się bez stacji zadaniowych, escape roomów oraz QR kodów.

Zainteresowaniem cieszyły się również interaktywne klocki Lego. Wśród młodzieży panowało ogólne rozbawienie i raz po raz słychać było wybuchy śmiechu i okrzyki radości ze zwycięstwa. Było głośno, ale bawiliśmy się wspaniale! Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko, a taka forma rozrywki przypadła wszystkim do gustu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć 🙂