“Tańczące Brzdące” zwycięzcami XXI Międzyszkolnego Turnieju Tańca.

13.01.22 roku w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się XXI Międzyszkolny Turniej Tańca organizowany przez ZST w Grodzisku Wlkp. Spośród 7 zespołów w kategorii  szkół podstawowych “Tańczące Brzdące” były najmłodszym zespołem, w skład którego wchodzą uczniowie klas I-III: Julia Bazelak, Emilia Humerska, Mateusz Serwa, Karolina Pięta, Martyna Menet, Barbara Rozwadowska, Milena Berger, Agnieszka Pyc, Lena Piosik, Kinga Adamczak. Opiekunem zespołu jest Iwona Skrzypczak.


“Tańczące Brzdące” przedstawiły układ taneczny z pomponami do utworu Cleo “Za krokiem krok” i zajęły I miejsce w turnieju. Naszą szkołę reprezentował również zespół “Dance Stars” w składzie: Amelia Szeszuła, Lena Adamczak, Samanta Chalasz, Zofia Kowalska, Emilia Nowak i Julia Rutkowska, którego opiekunem jest Paulina Komorowska. “Dance Stars” otrzymały w turnieju wyróżnienie.
Zwycięzcom gratulujemy sukcesu!