„Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”

02.04.2019 r. uczniowie klas VII i VIII SP2 w Grodzisku Wielkopolskim wzięli udział w kampanii edukacyjno – profilaktycznej, której przewodnim hasłem było „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Zostały one przeprowadzone przez przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji oraz  Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w naszym mieście. W szkole młodzież wysłuchała prelekcji na temat szkodliwości różnego typu używek, a szczególnie dopalaczy oraz obejrzała spot profilaktyczny. Następnie uczniowie uczestniczyli w marszu ulicami naszego miasta, aby wyrazić swój sprzeciw wobec używek, które niszczą życie. Przemarsz młodzieży zakończył się na rynku Grodziska, gdzie Wiceburmistrz Miasta Pan Marcin Brudło zaapelował do młodych ludzi, aby postawili na sport i zdrowy styl życia, a nie na używki.