Świnka Chrumcia

Dnia 05.02.2018 r. uczniowie klas I i IV obejrzeli niezwykły spektakl teatralny przygotowany przez seniorów działających w kole teatralnym „Prometeusz” prowadzonym przy Grodziskiej Promessie! Członkowie koła są również studentami Uniwersytetu Trzeciego Wieku i prowadzą bardzo aktywny styl życia, czego przykładem jest przedstawienie, które zaprezentowali.

Była to historia świnki Chrumci i jej przyjaciół, która bardzo spodobała się młodej widowni. Publiczność żywiołowo reagowała na grę aktorską i niezwykłe stroje bohaterów przedstawienia. Uczniowie włączyli się również w spektakl, śpiewając razem z aktorami piosenki, które stanowiły tło wydarzeń zaprezentowanych w scenie.

Wszyscy doskonale się bawili, a aktorzy – seniorzy obiecali, że to nie ostatni taki spektakl, w którym mogliśmy ich zobaczyć. Nie możemy doczekać się następnych odwiedzin. Dziękujemy i życzymy dużo zdrowia i pomyślności!

Czekamy na więcej! Zdjęcia w fotogalerii.