Świąteczne pierniki

W poniedziałek 20 listopada uczennice należące do Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz opiekunowie p. Agnieszka Borowiak i pani Ania Matuszewska piekły świąteczne pierniki.

Naszym celem jest włączenie się w akcję zorganizowaną przez siostry Elżbietanki z Poznania – upieczone pierniczki, które w przyszły poniedziałek zostaną jeszcze przyozdobione lukrem, powędrują do Poznania, aby ofiarować je ubogim w Wigilię zorganizowaną przez siostry na Targach Poznańskich.

Chwile spędzone razem przy pieczeniu przyniosły nam dużo radości i uśmiechu, a upieczone pierniczki potwierdzają nasze umiejętności kulinarne.

Przy tej okazji przypominamy Wam, drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele o możliwości dostarczania gotowych pierników do sekretariatu na I piętrze. Można je upiec, kupić. Zostaną one dołączone do naszych pierniczków.

Pamiętajmy, aby osoby potrzebujące radośnie przeżyły nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Czekamy na Wasze zaangażowanie

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu