Dzień Życzliwości

We wtorek przypadał Światowy Dzień Życzliwości. W naszej szkoły był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji. Obfitował on w różne atrakcje. Tego dnia dominował kolor żółty – kolor radości i uśmiechu. Szkoła, klasy lekcyjne zostały udekorowane informacjami na temat życzliwości, W auli szkolnej ustawiona była ławeczka życzliwości, na której uczniowie robili pamiątkowe zdjęcia. Uczennice działające w Szkolnym Klubie Wolontariatu rozdawały nauczycielom i uczniom „piękne myśli” na temat życzliwości np. „Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować to życzliwość dla drugiego człowieka.”
Klasa I C z radosnym uśmiechem odwiedziła Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Pana Henryka Szymańskiego, klasa I B Starostę Pana Marka Zgaińskiego, a klasa I A wybrała się do Centrum Usług Wspólnych, by życzyć radości, uśmiechu i powodzenia na każdy dzień, Dyrektorowi CUW – panu Rafałowi Sikorskiemu.

Za zorganizowanie w szkole Dnia Życzliwości odpowiedzialni byli członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu i opiekunowie: p. A. Borowiak, p. M. Szul, p. A. Matuszewska, p. M. Finc.

zdjęcia w fotogalerii