Sukces uczennicy klasy 6a Michaliny Wajs

W dniu dzisiejszym, 10 grudnia 2021 roku, w Zespole Szkół Technicznych im. E.Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim, odbyło się wręczenie nagród dla uczniów, którzy wzięli udział w powiatowym konkursie „Muzyka na językach”. Nagrody wręczyła pani dyrektor ZST Anna Matysiak. II miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych, zajęła uczennica naszej szkoły z klasy 6a, Michalina Wajs. Konkurs ten był organizowany już po raz dziewiąty. Ze względu na pandemię i obostrzenia sanitarne, był on przeprowadzony w formie zdalnej. Uczestnicy konkursu, oprócz ogromnego talentu wokalnego, musieli również wykazać się zdolnościami informatycznymi, gdyż występ swój musieli nagrać, odpowiednio obrobić cyfrowo i przesłać do organizatorów.

Bardzo cieszymy się z wielkiego sukcesu Michaliny i gratulujemy. Za rok jubileuszowa edycja konkursu. Liczymy na udział uczniów z naszej szkoły i kolejny sukces.