Staże młodzieżowe w Beverley

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie i nauczyciele ze  Szkoły  Podstawowej Nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego  im. Juliusz Słowackiego w Grodzisku Wlkp. przystąpili do realizacji międzyszkolnego projektu „Staże młodzieżowe w Wielkiej Brytanii’.

Celem projektu jest kreowanie  własnej kariery zawodowej  poprzez udział w  dwutygodniowym stażu w placówkach takich jak: szkoła podstawowa, przedszkole, księgarnia, teatr, sklep i kawiarnia.

Projekt ten jest realizowany od 05.11.2017 do 19.11.2017,  w Beverley w Wielkiej Brytanii, we współpracy z Humboldtschule z Bremerhaven w Niemczech oraz ze szkołami podstawowymi  w Beverley w Wielkiej Brytanii.

Przedstawiamy kilka zdjęć, które dołączone były do pozdrowień od naszych nauczycieli i uczniów.

I my również ślemy serdeczne pozdrowienia, do zobaczenia niedługo!