Spotkanie integracyjne

W czwartek, 30 września 2021r., uczniowie klasy 4b wraz grupą rodziców oraz wychowawczynią p. Małgorzatą Jankowiak uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się na terenie wsi Kurowo, znajdującej się koło Grodziska Wlkp. Uczniowie najpierw uczestniczyli w podchodach, w których rozwiązywali rozmaite zadania polegające np. na ułożeniu puzzli, rysowaniu postaci z kreskówki, rozwiązywaniu zadań matematycznych czy robieniu przysiadów. Na mecie gry terenowej na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz coś na ugaszenie pragnienia. Spotkanie było również dobrą okazją, aby obdarować chłopców upominkami i uczcić w ten sposób Dzień Chłopca. Wszyscy uczniowie stworzyli również wspólnie „drzewo integracji” – najpierw obrysowali swoje dłonie na kartce papieru, wpisali w nie swoje imiona, następnie wycięli je i przykleili na brystol tworząc w ten sposób koronę drzewa. Na zakończenie dzieci podzieliły się na drużyny i zagrały w piłkę nożną oraz piłkę siatkową. Po wspólnie miło spędzonym czasie dzieci wróciły z rodzicami do domów.