Spotkania klas I i II z Policją

17.X. 2018 r. w auli Szkoły Podstawowej Nr 2 uczniowie kl. I i II uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami grodziskiej policji: panią Anną Jóśkowiak i panem Norbertem Gabryelczykiem. Gościem specjalnym tego spotkania i bardzo oczekiwanym przez dzieci był pies specjalnie wyszkolony do działań prewencyjnych – Kuki.

Dzieci z zachwytem obserwowały niezwykłego gościa, a także uczyły się jaką postawę należy przyjąć w razie niespodziewanego ataku nieznanego psa.

Następnie pani Anna przekazała dzieciom informacje dotyczące ich bezpieczeństwa na terenie szkoły i poza nią. W czasie spotkania uczniowie chętnie angażowali się w dyskusję, dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi omawianych zagadnień.

Można było dostrzec, że tego typu wizyty w szkole są jak najbardziej wskazane i atrakcyjne w swojej formie.

Mamy nadzieję, że wiedza teoretyczna znajdzie zastosowanie w praktyce.  Zdjęcia dostępne są w galerii.