Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim VI w Wielkopolsce !!!

23 maja w Wągrowcu odbył się Finał Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców. Naszą gminę, powiat i rejon  reprezentowała Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grodzisku Wlkp.

Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup. SP 2 znalazło się w grupie B z Gimnazjum w Koninie, Gimnazjum w Opatowie oraz SP Łobżenica. Wszystkie spotkania były zacięte i stały na wysokim poziomie, a wyniki były następujące SP 2 Grodzisk – Gim. Konin 1-2, SP 2 Grodzisk – SP Łobżenica 2-1 i  SP 2 Grodzisk – Gim. Opatów 0-2.

Po zajęciu III miejsca w grupie przyszło nam grać o miejsce V i tu niestety po bardzo emocjonującym spotkaniu przegrywamy z Gimnazjum z Wrześni 1-0. Tym samym SP Nr 2 W Grodzisku Wlkp. zajmuje VI miejsce w Wielkopolsce.

Brawa dla chłopaków za walkę i charakter który pokazali na boisku.

Skład drużyny : Szulc Kacper, Hemmerling Jakub, Cecuła Miłosz, Kasztelan Patryk, Palma Oskar, Stachowski Jacek, Stachowski Jakub, Kaczmarek Wojtek, Błaszyk Mateusz

Serdecznie gratulujemy!!!