Skarpetkowa choinka

Drodzy Uczniowie , Rodzice, Nauczyciele.

Łącząc się z s. Elżbietankami w Poznaniu zapraszamy Was do włączenia się w akcję , która w naszej szkole przeprowadzana jest pod hasłem SKARPETKOWA CHOINKA.

Zbieramy damskie i męskie skarpety, czapki, rękawiczki , a także szampony, mydło itp. artykuły. Zakupione rzeczy można dostarczać do szkoły. Przy wejściu jest ustawiony karton przygotowany specjalnie na w/w produkty. Mile widziana jest karteczka z imieniem, nazwiskiem oraz klasą ofiarodawcy.

Poniżej zamieszczamy oryginalny tekst ze strony sióstr elżbietanek:

W czasie Adwentu przygotowujemy się do Bożego Narodzenia nie tylko duchowo ale i materialnie. Staramy się przygotować świąteczne podarunki dla osób, które z różnych względów nie otrzymają ich od bliskich – starszych, samotnych, ubogich. Akcje takie spotykają się zawsze z wielkim wsparciem i zaangażowaniem ludzi o otwartych sercach. Za każdą pomoc i wyświadczone dobro jesteśmy naszym Dobroczyńcom ogromnie wdzięczne.
Zapraszamy do włączenia się w akcję!!! Zebrane artykuły będą następnie pakowane i wydawane w Wigilię Ubogim i Bezdomnym.
Jadłodajnia Caritas św. Elżbiety