Rozstrzygnięcie jesiennego konkursu plastycznego

Za oknem zrobiło się zimowo a w szkole został rozstrzygnięty jesienny konkurs plastyczny.

Jesień mieni się kolorem, smakiem, zapachem, radością barw, szumem szeleszczących pod nogami liści.
Uczniowie klas 1-3 postanowili zrobić Pani Jesieni własne zdjęcie. Wybrali najciekawsze techniki plastyczne i wyczarowali niepowtarzalne prace plastyczne pod tytułem “Co nam Jesień w darze niesie…?”. Najpierw na etapie klasowego konkursu, a później szkolnego. Kreatywność była bardzo duża. Uczniowie chwycili za pędzle, farby, kolorowe liśce, kredki, wydzieranki, wyklejanki i pokazali to co ta pora roku daje nam najciekawszego. A więc kosze pełne owoców, kolorowe drzewa, szum deszczu i radość z piękna przyrody wokół nas. Najciekawsze prace zaprezentowano na wystawie szkolnej, a ich autorzy otrzymali dyplomy i nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym  i wyróżnionym.