Wizyta przedszkolaków

W dniu 16 maja 2018 roku naszą Szkołę odwiedziły Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola Hałabała w Grodzisku Wielkopolskim.

Wśród nich znajdowali się przyszli uczniowie klas I, którzy rozpoczną w naszej szkole naukę już we wrześniu tego roku.

Pan Paweł Nowak, przygotował dla naszej gości krótką lekcję historii. W sali historycznej dzieci miały okazję wysłuchać pogadanki na temat Powstania Wielkopolskiego, Izby Pamięci która znajduje się w naszej szkole. Ponadto mogli namacalnie zetknąć się z historią przymierzając pamiątkowe czapki powstańców.

Przygodę w naszej szkole rozpoczęli od przyjemności, czyli zwiedzania! Zobaczyli boisko z kolorowym placem zabaw, orlika, bibliotekę, sekretariat, świetlicę dla dzieci młodszych, a nawet sale lekcyjne przyszłych klas 1, gdzie każdy chciał już przymierzyć się do szkolnych ławek!

Dziękujemy za odwiedziny! Mamy nadzieję, że spędzony czas w naszej szkole rozweselił Wam dzień.