Awans do finału województwa wielkopolskiego w piłce nożnej

17 maja w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Poznań Teren Zachód w Piłce Nożnej chłopców. Naszą gminę i nasz powiat reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp. Młodzi piłkarze prowadzeni przez Bartosza Humerskiego sprawili miłą niespodziankę. Wygrali trzy spotkania i jedno zremisowali. Zwyciężali SP Swarzędz ( powiat poznański) 2 – 0 , SP Gościejewo ( powiat obornicki) 2-0, SP Międzychód ( powiat międzychodzki) 2 – 1, zremisowali SP Nowy Tomyśl( powiat nowotomyski) 0 – 0 tym samym drużyna z Grodziska Wlkp. została Mistrzem swojego rejonu i wystąpi w Finale Województwa Wielkopolskiego.

Szkoła Podstawowa nr 2 z Grodziska Wlkp. znalazła się w ósemce najlepszych szkół z całej Wielkopolski. Skład zwycięskiej drużyny: Szulc Kacper, Hemmerling Jakub, Palma Oskar, Blimkiewicz Wiktor, Błaszyk Mateusz, Cecuła Miłosz, Kasztelan Patryk, Wysiadły Filip, Kaczmarek Wojtek, Stachowski Jacek, Stachowski Jakub, Glapa Dawid.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w wielkim finale.