Powitanie wiosny w Szkole Podstawowej Nr2 !

Zazieleniło się i zrobiło niezwykle kolorowo na korytarzach SP2 wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny.

21.03.2018 roku uczniowie poszczególnych klas mogli przyjść w wykonanych przez siebie nakryciach głowy, które symbolizowałoby pojawienie się tej niezwykłej pory roku. Chociaż na dworze mróz, w szkole panowała tego dnia niezwykła atmosfera i radosny nastrój. Okazało się, że są w naszych szeregach osoby niezwykle utalentowane plastycznie i z ogromną wyobraźnią, którą potrafią „wyczarować” na każdej głowie prawdziwe dzieła sztuki. Za wykonane prace uczniowie zostaną nagrodzeni dodatnimi punktami z zachowania.

Zapraszamy do naszej fotogalerii, gdzie można zobaczyć jak ogromną kreatywnością wykazały się dzieci i młodzież Szkoły Podstawowej Nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim PIERWSZEGO DNIA WIOSNY.

zdjęcia w galerii