Powiatowy Konkurs Recytatorski

W sobotnie przedpołudnie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Granowie spotkało się ponad 100 recytatorów z całego powiatu.

W tym roku nadrzędnym celem konkursu była realizacja priorytetu MEN w roku szkolnym 2017/18 jakim jest rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży, a tym samym realizacja zadań związanych z ogłoszeniem przez MEN roku szkolnego 2017/18 „ Rokiem dla Niepodległej”.

Nasza szkołę reprezentowała dziewięcioosobowa grupa w wszystkich trzech kategoriach: klasy I-III SP, IV-VI SP oraz VIISP – III gimnazjum.  Zmagania konkursowe były okazją do pozyskania nowych doświadczeń oraz  spotkań z kolegami i koleżankami z innych szkół.

Laur zwycięzcy przypadł uczennicy naszej szkoły Nikoli Sobieraj z klasy IIC gimnazjum w kategorii uczniów najstarszych, która zaprezentowała utwór K.K.Baczyńskiego „Polacy”.

Serdecznie gratulujemy!