“Bezpieczna sieć”

Grupa młodych aktorów pod opieką p. Agnieszki Borowczak i p. Magdaleny Stachowiak wzięła udział w powiatowym konkursie o cyberprzemocy
pt.„ Bezpieczna sieć” organizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Grodzisku Wlkp. Pierwszy etap konkursu polegał na nagraniu filmu na temat przyczyn i skutków cyperprzemocy. Nasza zdolna młodzież ze swoim filmem zakwalifikowała się do drugiego etapu. Warto zaznaczyć, że scenariusz samodzielnie napisały dwie uczennice z klas drugich gimnazjum. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 23 kwietnia br. w Centrum Kultury Rondo. Na scenie zaprezentowali się uczniowie siedmiu szkół. Po obradach, jury przyznało 1 miejsce uczniom naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!