POTRZEBNE JEST WASZE WSPARCIE

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Nasza społeczność wykazała się dużym zaangażowaniem wspierając osoby bezdomne na Święta Bożego Narodzenia, które otrzymują pomoc od s. Elżbietanek w Poznaniu. W czasie pandemii przybywa do Jadłodajni prowadzonej przez s. Elżbietanki coraz więcej osób potrzebujących. Aktualnie przychodzi średnio od 250 do 320 osób dziennie. Bardzo potrzebne są środki czystości, żywność z dłuższą datą ważności.
Dlatego zwracamy się  o pomoc!
Jeśli zdecydujecie  się wesprzeć Jadłodajnię im. Świętej Elżbiety w Poznaniu prosimy o dostarczenie środków czystości, żywności z przedłużonym terminem ważności.

Przy wejściu do szkoły ( od 16.03 do 31.03) będzie ustawiony karton na Wasze dary, prosimy uczniów o podpisywanie swoich paczuszek z darami.