Pasowanie na ucznia 2020

„W żadnym ogrodzie na świecie nie ma kwiatów, tak pięknych jak dziecko.
Na niebie błyszczą gwiazdy, na dnie mórz cudowne perły, ale piękno świata jest w uśmiechu dzieci.”

Dnia 2.10.2020r. 78 adeptów klas I SP2 w Grodzisku Wlkp. uzyskało tytuł pełnoprawnego ucznia tej szkoły. Pasowanie odbyło się w auli szkoły z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z aktualną sytuacją epidemiczną. Uczniowie najpierw prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i muzyczne w towarzystwie uczniów koła teatralnego. Później przystąpili do aktu ślubowania, którego dokonała pani dyrektor Beata Kalinowska. Każde dziecko otrzymało też z tej okazji dyplom mianowania na ucznia, legitymację szkolną oraz mnóstwo prezentów od burmistrza miasta pana Piotra Hojana i Rady Rodziców.

Zapraszamy na fotorelację z uroczystości do galerii.