Niespodziewana wizyta

02.10.2019r. gościliśmy w SP2 niezwykłego gościa – senatora Rzeczypospolitej Polskiej pana Jana Filipa Libickiego. Przybył on w celu podsumowania konkursu, który odbył się w minionym roku szkolnym pod hasłem: “List do mojego taty” Jego organizatorem był sam pan senator.

Dzisiaj przybył do nas, aby wręczyć nagrody wszystkim jego uczestnikom oraz przekazał specjalne podziękowania nauczycielkom języka polskiego, które czuwały nad jego przeprowadzeniem w szkole, pani Grażynie Szymańskiej oraz Agnieszce Borowiak.

Spotkanie przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze, a na jego zakończenie uczennice koła tanecznego zaprezentowały taniec, który przygotowują na uroczystość pasowania na pierwszoklasistę.

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.