„Niech trwa Cud Bożego Narodzenia” – Jasełka 2018

Dnia 04.01.2018 r. w grodziskiej hali sportowej, mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego i okolic mogli zobaczyć jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez całą społeczność naszej szkoły. Tytuł przedstawienia „Niech trwa Cud Bożego Narodzenia” wyraźnie nawiązywał do Świąt, które należą do najpiękniejszych w polskiej tradycji chrześcijańskiej. W spektaklu można było dostrzec elementy naszej rodzinnej rzeczywistości – bowiem wydarzenia w nim przedstawione rozgrywały się w grodziskiej Farze. Na uwagę zasługiwała też niezwykła scenografia inscenizacji oraz piękna oprawa muzyczna.

Jasełka w naszej szkole były niezwykłym przedsięwzięciem jeszcze pod tym względem, że wzięli w nich udział nie tylko uczniowie klas starszych, ale przede wszystkim wszyscy pierwszoklasiści oraz wychowankowie oddziału Szkoły Życia, dla których spektakl okazał się niezwykłym przeżyciem i dostarczył wiele pozytywnych emocji.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia, bo dzięki Wam i Państwa pomocy i życzliwości spektakl spotkał się z tak entuzjastycznym przyjęciem!

DZIĘKUJEMY!

zdjęcia w galerii