Nauki rekolekcyjne 2019

W dniach 4 do 6 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły przeżywali swoje rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne prowadziła siostra Maksymiliana Nazaretanka wraz z nowicjuszkami. Animowały dzieci i młodzież do wielbienia Boga śpiewem i grą na gitarze.

Program rekolekcji był bardzo bogaty. Tematem przewodnim  było „Spotkanie na Górze”. Dla każdej grupy wiekowej przygotowany był film pogłębiający temat.

Uczniowie skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania. Zwieńczeniem rekolekcji była uroczysta Msza Święta z posypaniem głów popiołem.

Mamy nadzieję, że słowa przekazane na długo pozostaną w naszej pamięci i wydadzą obfite plony w swoim czasie.

Księdzu Proboszczowi, Dyrekcji, nauczycielom oraz  uczniom (a było ich naprawdę dużo) bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii.

katechetki