Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców

25 lutego w Grodziskiej Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców rocznik 2005-2006. W zawodach wzięły udział SP Grąblewo, SP Ptaszkowo, SP nr 1 Grodzisk Wlkp., SP 4 Grodzisk Wlkp., SP Kąkolewo, SP nr 2 Grodzisk Wlkp. Grano systemem każdy z każdym.

Chłopaki z grodziskiej dwójki nie dali szans rywalom i wygrali wszystkie swoje mecze tym samym zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.

Na uwagę zasługuję fakt, że praktycznie cała nasza drużyna była złożona z zawodników z młodszego rocznika i  straciła tylko jedną bramkę w całym turnieju .

Gratulacje!!!!

Klasyfikacja końcowa:

I SP 2 Grodzisk Wlkp.

II SP Kąkolewo

III SP 1 Grodzisk Wlkp.

IV SP 4 Grodzisk Wlkp.

V SP Grąblewo

VI SP Ptaszkowo

Skład zwycięskiej drużyny:

Piwowar Oliwier, Grzanowski Wojciech, Kęsy Hubert, Lasocki Radosław, Klapa Krystian, Michałowski Lucjan, Otto Krzysztof, Wróbel Filip, Kaźmierczak Stanisław, Bąk Filip, Kaczmarek Robert.

Opiekun: Humerski Bartosz