Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

We wtorek 26 listopada w Grodziskiej Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej w dwóch kategoriach : Igrzyska Dzieci ( rocznik 2007 i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2005-2006).

Naszą szkołę reprezentowały drużyny w obu kategoriach.

Jako pierwsi swoje zmagania rozpoczęli chłopcy młodsi , którzy zaprezentowali się znakomicie. Wygrali wszystkie swoje mecze zajęli I miejsce i będą reprezentować naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu. Na uwagę zasługuje fakt , że drużyna przez cały turniej nie straciła ani jednej bramki.

Następnie rywalizację rozpoczęli chłopcy starsi, którzy wygrali jedno spotkanie, jedno zremisowali i dwa przegrali i w ogólnej klasyfikacji zajęli IV miejsce.

Gratulację dla obu zespołów za sportową rywalizację w duchu „fair-play” i walkę do samego końca.