Międzynarodowy Dzień Kobiet i Mężczyzn

„Marzec, marzec
pięknie się przystroił
w kole, w kole
między dziećmi stoi
i gromadka uśmiechnięta
pyta jakie dzisiaj święto?
Zapamiętaj sobie
dzisiaj jest Dzień Kobiet!”

Uczniowie z klasy 1 C nie zapomnieli, że 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Złożyli życzenia Pani w klasie, koleżankom, a później wybrali się wraz z wychowawcą E. Paluch do Biblioteki Miejskiej, aby tam paniom bibliotekarkom złożyć życzenia z okazji ich święta. Dla mam przygotowali piękne laurki, wypożyczyli nowe książki do samodzielnego czytania i z pozytywnym nastawieniem wrócili do szkoły. Świętować będzie można jeszcze 10.03, bo to Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Miłe słowa popłynęły do męskiej części klasy. Wzajemna pamięć i życzliwość mile widziana zawsze, nie tylko od święta.