Konkurs plastyczny dla młodzieży z klas kształcenia specjalnego

Już po raz ósmy w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny dla młodzieży z klas kształcenia specjalnego ze szkół w Grąblewie, Granowie i Grodziska Wlkp. Podczas dwóch godzin, na arkuszach brystolu za pomocą farb i dzięki nieograniczonej wyobraźni powstały prace wypełnione wiosennymi barwami.
W atmosferze wzajemnej akceptacji i zdrowej rywalizacji każdy miał okazję pokazać swój talent. Podczas obrad jury, uczniowie przy słodkim poczęstunku, mieli okazję porozmawiać z kolegami z innych szkół. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni dyplomem oraz upominkiem. Organizatorki konkursu panie Monika Szul oraz Magdalena Bąk zaprosiły wszystkich na kolejną edycję konkursu – już za rok.

zdjęcia w galerii