Konkurs “Grodzisk wczoraj i dziś”

26 stycznia, w przeddzień kolejnej rocznicy wyzwolenia naszego miasta spod okupacji niemieckiej, w SP Nr 4 w Grodzisku Wielkopolskim, odbyła się kolejna edycja gminnego konkursu “Grodzisk wczoraj i dziś”. Z zadaniami dotyczącymi historii najbliższej okolicy, legendami i podaniami, znajomością najważniejszych zabytków oraz patronów ulic w mieście, zmagali się uczniowie klas VI do VIII naszej gminy. Uczestnicy konkursu nagrodzeni zostali w kategorii indywidualnej i drużynowej. Szkołę Nr 2 reprezentowali uczniowie klas VI: Wiktor Kaczmarek, Alexander Leszczyński oraz Patryk Wojciechowski. Wiktor Kaczmarek zdobył indywidualnie III miejsce, natomiast drużynowo chłopcy zajęli miejsce II. WIELKIE BRAWA i GRATULACJE!!!