Konkurs “100 rocznica Powstania Policji Państwowej.”

Komenda Powiatowa w Grodzisku Wielkopolskim zorganizowała konkurs pod tytułem „100 rocznica Powstania Policji Państwowej. Zostań jednym z nas”. Celem konkursu była promocja pracy w Policji, zachęcenie społeczeństwa do podjęcia służby w Policji, poznanie pracy policjanta od podstaw oraz podnoszenie świadomości społeczeństwa w tym dzieci i młodzieży na temat uprawnień i obowiązków policjanta. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w w/w konkursie, a osobami wyróżnionymi za najpiękniejsze prace zostali:

Sara Umukoro, Malina Słaboszewska, Oliwia Piątyszek, Jakub Paszke, Wiktoria Stępień, Maria Woźniczak, Helena Ziółkowska, Kacper Samsel, Anna Szczesze, Julia Paterska, Wiktoria Wójcik, Igor Ratajczak, Franciszek Nadobnik, Olaf Buchwald, Nikodem Marciniak.