Konkurs „100 rocznica Powstania Policji Państwowej.”

Komenda Powiatowa w Grodzisku Wielkopolskim zorganizowała konkurs pod tytułem „100 rocznica Powstania Policji Państwowej. Zostań jednym z nas”. Celem konkursu była promocja pracy w Policji, zachęcenie społeczeństwa do podjęcia służby w Policji, poznanie pracy policjanta od podstaw oraz podnoszenie świadomości społeczeństwa w tym dzieci i młodzieży na temat uprawnień i obowiązków policjanta. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w w/w konkursie, a osobami wyróżnionymi za najpiękniejsze prace zostali:

Sara Umukoro, Malina Słaboszewska, Oliwia Piątyszek, Jakub Paszke, Wiktoria Stępień, Maria Woźniczak, Helena Ziółkowska, Kacper Samsel, Anna Szczesze, Julia Paterska, Wiktoria Wójcik, Igor Ratajczak, Franciszek Nadobnik, Olaf Buchwald, Nikodem Marciniak.

Rozmiar czcionki
Kontrast strony